Skip to main content

Suroviny

Výběr superpotravin z celého světa

Naše mixy obsahují ty nejlepší superpotraviny zaměřené proti stresu, na imunitu, zdravou pleť, soustředění a energii. Jsou šetrně sklízeny, aby si uchovaly maximum živin. Tyto superpotraviny najdeš v top žebříčku superpotravin většiny českých i zahraničních webů o zdraví.

Španělsko

Španělsko je proslulé svými slunnými plážemi, krásnými horami, a také banány, ze kterých šetrně získáváme jemný prášek s antistresovými vlastnostmi.

Peru

Peru je nádherná země, která je bohatá nejen na kulturní dědictví, ale i přírodní zdroje zdraví, které místní užívají po celá staletí.

Senegal

Afrika není jen vyprahlá poušť. Zejména centrální afrika je velmi bohatým zdrojem nerostného bohatství i zemědělských plodin, jako např. baobab.

Indie

Indie je kolébkou jógy, meditací i nejstarší medicíny na světě – ajurvédy. Ajurvédské bylinky se užívají po tisíce let a novodobé studie potvrzejí jejich účinek.

Srí Lanka

Srí Lanka je domovem hned několika exotických plodin, my ze Srí Lanky odebíráme jednu z nejlepších bylinek na soustředění a paměť – gotu kolu.

Čína

Tradiční čínská medicína velmi často využívá sílu léčivých bylin. I proto se četné množství našich surovin pěstuje právě zde, kde mají široké spektrum užití.

Evropská unie

Suroviny chceme mít co nejvíce pod kontrolou. Proto splňují standard pro BIO certifikaci a odebíráme je mimo jiné i z EU. Proč pro kvalitu chodit daleko? 🙂

Brazílie

Prastaré kmeny, které obývají oblast amazonie, neléčí nemoci jinak než bylinkami a plody s velmi silnými látkami, které jim dala příroda.

0
Můj košík