Při nákupu více kusů sleva až 20% Přejít k produktům

Superpotraviny

CO TO JSOU SUPERPOTRAVINY

Superpotravina (superfood) je taková potravina, která se vyznačuje mnohonásobně vyšším obsahem zdraví prospěšných látek jako jsou vitamíny, minerály a řada antioxidantů jako například katechiny, polyfenoly a další, pomáhají v prevenci proti civilizačním onemocněním (diabetes, obezita, syndrom vyhoření, vysoký krevní tlak, deprese, případně i některé druhy rakoviny) a posilují imunitu.

Všechny látky se nacházejí v čisté přírodní formě. Oproti vitamínům v tabletkách obsahují nezbytné enzymy a další látky, které pomáhají tělu tyto živiny vstřebat. Superpotraviny jsou vhodné pro všechny, kteří v této hektické době chtějí pro své tělo udělat něco dobrého, ale nemají čas nebo chuť se věnovat studiím, rešerším a nechtějí trávit hodiny v kuchyni. Zkrátka chtějí naplno využít potenciál svého těla.

Jak se zpracovávají

Proces získávání prášku je velmi šetrný. Ovoce se do dvou hodin po sběru šokově zmrazí za teploty okolo -30°C, jedině tak si zanechá nutriční hodnoty jako v čerstvém ovoci.

Následně se suší ve speciální komoře, kde se postupně snižuje tlak až na vakuum. Výsledný produkt si zachová barvu, chuť, aroma i všechny tělu prospěšné živiny.

Dále se pak drtí a mele na velmi jemný prášek, který již naleznete ve výsledném produktu. Díky této formě je tak lze přidat nejen do snídaňových cereálií s jogurtem, ale i do smoothie, freshů, zálivek, dezertů, zmrzlin a dalších

Mixy superpotravin

Superfoody

BIO / RAW kvalita bez chemie

Naše ingredience jsou certifikované BIO certifikátem SI-EKO 001, jsou pěstovány v jejich přirozeném prostředí (žádné skleníky), šetrně sklizeny a zpracovávány v certifikovaném HAACP prostředí, které splňuje nejpřísnější podmínky pro minimalizaci kontaminace produktů. Jsou bez sladidel, přidaného cukru, umělých barviv, plnidel, GMO potravin, lepku, laktózy a konzervantů.

Čtvrt kila superpotravin

Žádné ovesné vločky a jiné levné nosné suroviny, které tvoří 60% – 80% výrobku, zkrátka čtvrt kila opravdových rozemletých superpotravin v premiové kvalitě BIO / RAW

Zacíleno na konkrétní oblasti zdraví

Energie, imunita, antistres, krása a brainfood (výživa pro mozek) – a vznikají další. Věříme, že nám příroda dala nástroje, jak podpořit své zdraví v jakékoli oblasti. Již není nutné si kupovat superpotraviny jednotlivě. Jsou vyvinuté speciálně jako podpora řešení konkrétních problémů.

Zamícháš a hotovo

Stačí přidat 1 zarovnanou lžíci do svého oblíbeného pokrmu. Až takhle je to jednoduché. Nemusíš kvůli tomu překopávat jídelníček a ani si nemusíš o superpotravinách studovat nic navíc – udělali jsme to za tebe. 🙂

Chráníme přírodu

Doba plastová si už vyžádala svou daň v podobě tisíců čtverečných kilometrů znečištěné půdy a oceánů. Naše obaly jsou proto recyklovatelné a za každou objednávku vysadíme strom.

jdeme dále

Superpotraviny jsou skvělým pomocníkem v této uspěchané době, ale superhrdiny z nás přes noc neudělají. Jsme realisté a více než kdy jindy si uvědomujeme, že pro zdravé a dobře fungující tělo musíme dělat mnohem více. Najít si čas na relaxaci a odpočinek, správně spát, dopřát tělu dostatek pohybu, ke kterému bylo stvořeno a jíst, abychom žili, protože nežijeme, abychom jedli. Že nevíš, jak na to? Mrkni náš blog.

Přidej se k naší komunitě

Fotky, videa, články, recepty a zákulisí superfoody

Odběr novinek

Získej novinky emailem jako první
 
  • Registrovat se
Zapomněli jste heslo? Zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu. E-mailem obdržíte odkaz na vytvoření nového hesla.
0
Můj košík