Skip to main content

Doprava a platba

Doprava

Česká pošta

Česká pošta garantuje doručení balíku přímo do ruky a na vámi uvedenou adresu následující pracovní den po podání zásilky. V případě, že vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší poštovní schránce lístek. Zásilka bude uložena na dodací poště po dobu 7 dnů. Během těchto 7 dnů však můžete požádat poštu o opakované doručení zásilky či prodloužení úložní doby.

DPD

Společnost DPD vám zboží přiveze rychle a spolehlivě kamkoli v ČR – domů i do zaměstnání. Balík vám bude dodán následující den poté, co ho expedujeme ze skladu. Doručení probíhá v pracovní dny mezi 8.00–17.00. O doručování zásilky budete informování den předem prostřednictvím SMS zprávy nebo e-mailu.

Zásilkovna

Díky Zásilkovně si můžete zvolit nejbližší výdejní místo a svou objednávku si můžete vyzvednout v rámci otevírací doby kdykoli se vám to hodí a to již druhý den po odeslání. Oblast doručení: téměř 1 000 výdejních míst po celé ČR. Doba doručení: obvykle do 24 hodin (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky)

Platba

Dobírka

Jestliže jako způsob úhrady preferujete dobírku, pak svou objednávku uhradíte až při předání balíku. V případě DPD můžete platit v hotovosti, ale také kartou. Každý kurýr má u sebe terminál pro platební karty, dobírku tedy můžete pohodlně zaplatit u něj.

Platba bankovním převodem

Můžete využít jakýkoliv způsob převodu peněz na náš účet 287791208/0300. Pro provedení platby potřebujete znát, vedle čísla účtu, přesnou částku a variabilní symbol (číslo objednávky).

Platba kartou

Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron). Platba tak proběhne ihned při objednávce a s okamžitým potvrzením o zaplacení. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, protože neplatíte dobírkovné.
0
Můj košík