Skip to main content

Kniha zdarma – Superpotraviny pro celé tělo

Je nám potěšením ti představit jeden z našich kousků, na kterých usilovně pracujeme v rámci osvěty společnosti s cílem ukázat, že příroda nabízí nepřeberné množství látek, které našemu tělu prospívají a chceme tě trošku vrátit do časů našich babiček, které věděly, že užívání bylinek není žádná šarlatačina a fytoterapie má v našich končinách opravdu hluboký kořínek – a tak se z původní stručné infografiky stal 80 stránek dlouhý e-book o superpotravinách, který je podložen vědeckými studiemi.

Pro koho je kniha určená?

Pro všechny, kteří to se svým zdravím myslí vážně, chtějí nakopnout svůj nový začátek, ale neví, s čím začít, protože svět doplňků stravy, přírodních látek, proteinů a dalších výrobků je přehlcen jak produkty, tak dezinformacemi. Své si najde jak začátečník, který tápe, čím začít, tak ostřílený vegan, který hledá jen podporu konkrétní oblasti zdraví, která se ho týká.

Co kniha obsahuje?

Kniha ve formě .pdf souboru je rozdělená do 2 větších kapitol. Superpotraviny, které se věnují úplným základům – co to superpotravina je, proč bychom je měli jíst a proč nás lžička chlorelly nezachrání, pokud na sebe jinak dlabeme a Superpotravinami ke zdraví, kde jsme naše tělo rozdělili do 5 kapitol – nervový systém, srdečně-cévní systém, detoxikace a trávení, hormonální systém a imunitní systém. Mou hlavní motivací bylo napsat něco, co bych si já sama koupila, nechtěla jsem vytvořit žádný “namotávací” e-book o 10 stranách, který ti vlastně nic moc neřekne. A ačkoli mluvím i o superpotravinách, které najdeš v našich chytrých mixech superpotravin, je to z důvodu, že v ně opravdu věřím, máme s nimi osobní zkušenosti a dokládají to věděcké studie. I tak tato kniha naprosto nenásilně hovoří o celkovém pohledu na danou oblast, takže rozhodně nepodněcuje ke koupi. Dozvíš se, co vše dokáže ovlivnit spánek, jak je to doopravdy s těmi detoxy, které vídáš všude na internetu, jak je rovnováha hormonů důležitá, jaké další bylinky používat pro podporu dané oblasti zdraví (i z těch, které v našich mixech nenajdeš), jak můžeš zvýšit svou adaptaci na stres a přimět své tělo, aby bylo odolnější, zesílit ho. A to vše s pomocí bylin, plodů, kořenů, hub a dalších látek, které najdeš v přírodě.

 

 

Proč je teď zdarma?

Popravdě, po dopsání té knihy jsme si říkali, že je tak obsáhlá a paradoxně jsme si jejím psaním tak ničili svůj vlastní cirkadiánní rytmus, že jsme si řekli, proč ji nenabídnout jako produkt? Nakonec jsme se ale rozhodli, že ji po omezenou dobu nabídneme zdarma. Vzděláváme se rádi, abychom ty nejrelevantnější informace poté předávali právě tobě. Baví nás to a tobě to může pomoci utvořit si nějaký ucelený názor na roli výživy v celkovém zdraví člověka. Po omezenou dobu ji tedy můžeš získat zdarma a rádi ti ji zašleme na tvůj e-mail, takže na nic nečekej, protože už brzy si to můžeme rozmyslet. 🙂

Co na ni říkají ostatní?

“Miluju tu knihu. Opravdu je to edukativní, smysluplná knížka plná zajímavých informací a já děkuji, že existuje. Protože díky ní už nemám nepořádek v jídle, celkově jsem si urovnala priority a stravování teď vidím úplně z jiného pohledu. Pomáhám mému tělu, aby se cítilo lépe a dodávám mu dostatek spánku, abychom spolu mohli soužít.”

– Evie z eviesvibes.blogspot.com, celou recenzi si můžeš přečíst zde

“Símo, ta knížka je úplně super, jsem tedy zatím v polovině, ale už teď mám pocit, že vim, jak na to! :D”

Klára C.

“Děkuju, že jsi mi tu knížku poslala, vůbec jsem nevěděla, že o tom víš toho tolik. Dneska asi půjdu spát dřív. Netušila jsem, co všechno mám pod nosem a můžu pro sebe udělat, abych se cítila líp.”

– Petra H.

detoxikace, návod, optimalizace zdraví, superpotraviny, Tag životní styl, vegan, veganství, vitamíny, zdraví


Simča

Nadšenec do zdravého životního stylu - a tak trochu šprt. Ráda se ptá, pořád si něco studuje, třídí plevel od pokladů a své poznatky chrlí jak na Michala, tak na veřejnost. Miluje dobré jídlo - a nejraději to, které se dlouho nepřipravuje. Zbožňuje tanec, cestování a diskuze o věcech, které nás přesahují.

0
Můj košík